Co to jest iladian intima?

Kobiety bardzo często borykają się z takimi dolegliwościami zewnętrznych narządów płciowych jak pieczenie, swędzenie, czy nawet ból. Objawy te mogą mieć podłoże chorobowe, ale mogą być również spowodowane takimi czynnikami jak np.: nieodpowiedni żel do mycia, uczulenie na środek do prania, otarcia, sztuczna, zbyt obcisła bielizna, mikrourazy spowodowane np. współżyciem czy uprawianiem sportu.

Wyrób medyczny Iladian intima łagodzi dolegliwości związane z podrażnieniami, grzybiczymi i bakteryjnymi infekcjami zewnętrznych narządów płciowych. Działa łagodząco w przypadku wszelkiego rodzaju podrażnień mechanicznych nie tylko związanych z infekcjami intymnymi. Żel iladian intima o lekko kwaśnym odczynie pH (ok. 4,0) przywraca prawidłowe warunki fizjologiczne, przez co redukuje poczucie dyskomfortu i hamuje rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych.

Ponadto ze względu na swoje właściwości nawilżające i poślizgowe chroni przed otarciami, które często prowadzą do rozwoju infekcji zewnętrznych miejsc intymnych.