PL EN RU

KONKURS

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie!

Wybór nie był łatwy… Ale Jury wybrało 3 zwycięzców, którzy otrzymują nagrodę główną:

  1. Pani Bożena Sil
  2. Pani Emila Sadowska
  3. Pan Dariusz Strugiński

Jest nam niezmiernie miło, że temat konkursowy wzbudził tak duże zainteresowanie. W związku z tym postanowiliśmy nagrodzić jeszcze 5 osób nagrodami pocieszenia:

  1. Pani Joanna Cięciel
  2. Pani Monika Bugajska
  3. Pani Justyna Dąbek
  4. Pani Paulina Witkowicz
  5. Pan Tomasz Ślaski

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt na konkursiladian@aflofarm.pl w celu ustalenia szczegółów wysyłki nagród.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Drogie Mamy, Drodzy Tatusiowie,

Jest wiele trudnych tematów, które musimy poruszyć z naszym dzieckiem. Jednym z nich jest temat intymności, stref intymnych i granic osobistych. Czy intymność to dla nas tabu ? Czy trudno nam o tym rozmawiać ? Czy to wywołuje u nas lęk i zawstydzenie ? Dlaczego warto rozmawiać z dzieckiem na takie tematy ?

Tworząc swój nowy produkt jakim jest żel do higieny intymnej iladian dla dziewczynek mieliśmy na celu nie tylko pielęgnację stref intymnych dziecka, ale również rozpoczęcie nauki prawidłowej higieny. Iladian dla dziewczynek posiada ultradelikatny skład, nawilża i chroni przed podrażnieniami, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje strefy intymne, łagodzi zaczerwienienie i uczucie swędzenia, przynosząc komfort podrażnionej skórze. Produkt jest skierowany dla dziewczynek od 3 roku życia. Zakup takiego żelu może być idealnym narzędziem do rozpoczęcia edukacji dziecka w kwestii spraw intymnych. Możemy rozpocząć naukę jak powinna wyglądać prawidłowa higiena co zaprocentuje w kolejnych latach. Nauczymy dziecko samodzielności i damy mu poczucie odpowiedzialności za swoje ciało. W późniejszym okresie to może być również dobry wstęp do rozmów na temat pierwszej miesiączki u dziewczynek. Uprzedzimy co się dzieje z ciałem, czego może się spodziewać nasza córka. Rozmowa na takie tematy buduje szczególną więź między rodzicem a jego dzieckiem. Wzbudzamy zaufanie u naszej pociechy i w razie problemów ułatwi to dziecku rozpoczęcie rozmowy. Dziecko wiedząc, że może z rodzicem porozmawiać na każdy temat nie będzie szukać odpowiedzi na swoje pytania w Internecie bądź u kolegów.